Václav Ovečka - logo

CHATKA V KVÍTKOVICÍCH U DUBNÉHO

2 500 000,00 Kč
Youtube video náhled

Chcete strávit léto na čerstvém vzduchu? Rádi byste občas zmizeli z města a vyrazili za zelení a klidem? Tak to se se mnou pojďte podívat na tuhle chatku, která na vás čeká jen kousek od Českých Budějovic, v Kvítkovicích.


Chatka stojí na pozemku o velikosti zhruba 350 m² a její podlahová plocha je 22,5 m². Nachází se v žádané chatové oblasti Kvítkovice, která je od Českých Budějovic vzdálená zhruba 10 minut jízdy autem. Chatka má dvě patra a je po stylové rekonstrukci.


V přízemí najdete místnost s praktickou kuchyňkou a také posezení s krbem, který vás zahřeje v chladnějších dnech. Po schodech nahoru se pak dostanete do druhé místnosti na patře, kde se nachází útulná ložnice a balkon s krásným výhledem na okolní krajinu. Na udržované zahrádce na vás čeká skleník a hlavně velká pergola, pod kterou si můžete užít romantické večery nebo grilovačku s přáteli.


Do chatky je přivedena elektřina a je tu i splachovací toaleta a venkovní sprcha, které jsou zásobovány dešťovou vodou ze dvou barelů s objemem 1000 l. Odpad je aktuálně řešen jímkou. Do dvou let sem tu navíc bude zaveden vodovodní řád s kanalizací, takže vám k absolutnímu komfortu nebude scházet už vůbec nic.


Energetický štítek není vyhotovený, proto uvádíme energetickou náročnost G.

Podlahová plocha

Celková podlahová plocha domu je 22,5 m², pozemek o velikosti 350 m².

Chatka po stylové rekonstrukci

Jestli máte rádi venkovskou atmosféru, ale záleží vám taky na pohodlí, určitě vás potěší, že tahle chata prošla stylovou rekonstrukcí. Interiér je velmi světlý a vkusně zařízený a pobyt vám tu ještě víc zpříjemní tekoucí voda a splachovací záchod. Příjemné posezení si pak užijete na udržované zahradě s pergolou, která přímo vybízí ke grilovačce.

Chatka po stylové rekonstrukci

Dobrá dostupnost a krásné okolí

Kvítkovice jsou malá vesnička jen 10 minut jízdy autem od Českých Budějovic, takže to za relaxem a pohodou nebudete mít daleko. V horkých letních dnech se můžete zajít vykoupat do nedalekého rybníka nebo vyrazit na výlet do okolních lesů. V okolí je samozřejmě spousta turistických atrakcí, takže nudit se rozhodně nebudete.

Dobrá dostupnost a krásné okolí

Půdorys

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Fotky Kvítkovice

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.