Václav Ovečka - logo

DVOUGENERAČNÍ DŮM V JERUSALEMĚ

13 900 000,00 Kč
Youtube video náhled

Jestli hledáte opravdu prostorné bydlení pro sebe a své rodiče nebo dospívající děti, tenhle dvougenerační rodinný dům může být něco právě pro vás. Na svého nového majitele čeká jen kousek od Příbrami.


Rodinný dům o velikosti 343 m² s dvougaráží se nachází ve vesničce Jerusalem, která leží jen pár kilometrů od centra Příbrami. Dům je dvoupatrový a skládá se ze dvou samostatných bytových jednotek o dispozici 2+1 a 3+kk. Pozemek, na kterém dům stojí, má rozlohu 1144 m² a najdete na něm krásnou zahradu se skleníkem.


V prvním patře domu najdete byt 2+1 s výměrou 85 m². Byt se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, šatny a koupelny s vanou a toaletou. Součástí bytu je také veranda, přes kterou vede samostatný vchod do bytu, takže ho můžete využít jako bydlení pro své děti nebo rodiče, jako zázemí pro své podnikání nebo klidně jako B&B apartmán. Anebo si jednoduše můžete rozšířit prostory domu o parádní wellness nebo třeba posilovnu.


Do druhého patra domu se dostanete vchodem umístěným nad garáží po schodech. Za skleněnými dveřmi, které oddělují vstupní halu od zbytku domu, na vás čeká opravdu velký obývací pokoj, tři ložnice a také koupelna se sprchou, vanou a WC a další samostatná toaleta. Bytu dominuje obývací pokoj s kuchyní a jídelnou o velikosti 55 m². Kuchyňská linka v nadčasové bílé barvě je doplněná černou deskou a obkladem a vzhledem ke své velikosti a vybavení určitě nadchne i náročné kuchaře. Vedle kuchyně se nachází jídelní kout, na který navazuje balkon s výhledem do lesa. A v obývací části je samozřejmě spousta místa na pohodlnou sedačku i televizní stěnu. Na patře jsou dále celkem tři ložnice. Hlavní ložnice o výměře skoro 54 m² se skládá ze tří částí – samotné ložnice, šatny s rozvody připravenými na připojení vířivky a vyvýšeného pódia, kde můžete relaxovat nebo pracovat. Další dvě ložnice pak slouží jako dětský pokoj a pokoj pro hosty. Ve velké koupelně na vás čeká sprchový kout, vana, dvě umyvadla a toaleta. Na chodbě je také další samostatná toaleta spojená s technickou místností na pračku a sušičku.


K domu patří zahrada plná dřevin a květin, kterou navrhoval architekt. Kromě krásných rostlin je na zahradě také dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou, houpačkou a skluzavkami. Vedle schodiště k vrchnímu bytu se nachází krásná pergola s jezírkem, pod kterou můžete trávit večery od jara až do podzimu. Po celé zahradě jsou rozmístěny rozvody vody, takže zalévání bude hračka, a pro milovníky domácí zeleniny je tu i skleník.


Součástí domu je prostorná dvougaráž s kutilským koutem a toaletou, sklep a také půda přístupná z chodby.

Dům se prodává nevybavený, tak se pojďte podívat do galerie.Lokalita

Jerusalem 30

Podlahová plocha

Celková podlahová plocha domu je 343 m², pozemek o velikosti 1 144 m².

Náklady na provoz celého domu

Celkové náklady na provoz celého domu jsou 5 350,-- Kč čtvrtletně, záloha na elektřinu 4 500,-- Kč, záloha na vodu 850,-- Kč. Celkové náklady na vytápění celého domu činí 50 000,-- Kč za pelety. Ohřev vody během léta pomocí bojleru, během zimy ohřev vody pomocí kotle.

Technické parametry

Dům je vytápěný kotlem na pelety s obrovským zásobníkem, který vydrží celý týden. Na pozemku je studna využívaná na splachování a zalévání. Po celém domě jsou rozvedené reproduktory a nechybí ani zabezpečovací systém a videotelefon.

Dvougenerační dům se zahradou

Dvě bytové jednotky se samostatnými vchody, díky kterým můžete bydlet v bezprostřední blízkosti svých nejbližších, ale zachovat si soukromí. Obrovská zahrada s pergolou a jezírkem, kam se bez problémů vejde i bazén. No a samozřejmě taky dvougaráž… A to vše na nového majitele čeká v parádní lokalitě u lesa, kde budete mít naprostý klid a soukromí.

Dvougenerační dům se zahradou

Klidná vesnice s dobrou dostupností

Jerusalem je klidná vesnička ležící zhruba 10 minut jízdy od centra Příbrami, kde také najdete veškerou občanskou vybavenost. A pokud by se vám někdy nechtělo řídit, v Jerusalemě je zastávka autobusu, odkud celý týden odjíždí spoj MHD do Příbrami. Protože vesnice leží jen kousek od dálnice, můžete být do půl hodiny i na okraji Prahy.

Klidná vesnice s dobrou dostupností

Okolí Jerusalema u Příbrami

Klid, ticho a příroda na dosah se jen tak neomrzí. Ale kdyby přece jen, tak v okolí vašeho nového domova na vás čeká víc než dost zábavy. Je tu vodní nádrž Orlík, rybářská oblast Dobrá Voda a vyrazit můžete i do chráněné oblasti Brdy na pěší túru, na kolo nebo houby. V Příbrami na vás čeká taky aquapark a nedaleko je i minigolf nebo letiště.

Okolí Jerusalema u Příbrami

Půdorysy

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Jerusalem 1.NP

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Jerusalem 2.NP

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Dům, pergola, zahrada

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.