Václav Ovečka - logo

PENZION S VÝHLEDEM NA HRAD V ROŽMBERKU

7 690 000,00 Kč
Youtube video náhled

Hledáte příležitost k investici? Tak to se podívejte na moji nabídku, ve které se právě objevil penzion s velkou ubytovací kapacitou v jihočeském turistickém ráji – Rožmberku nad Vltavou.

Tenhle penzion s pěti apartmány se nachází na pozemku o velikosti 704 m2. Velkou výhodou je jeho umístění v populárním městečku Rožmberk nad Vltavou, které je v letních měsících vyhledávaným cílem vodáků i milovníků přírody a historických památek. A díky nedalekému lyžařskému středisku Lipno je penzion vytížený i v zimních měsících.

Penzion je tvořen čtyřmi apartmány o dispozici 1+1 a garsoniérou a jeho podlahová plocha je 213 m2. V prvním patře se nachází garsonka pro dva hosty a dva apartmány pro 4 hosty. Další dva apartmány jsou umístěny na patře a jeden z nich má také malý balkon. Celková ubytovací kapacita penzionu i s přistýlkami je 20 osob. Každý z apartmánů je vybaven kuchyňkou s varnou deskou, lednicí a jinými drobnými spotřebiči. Samozřejmostí jsou postele, pohovky a skříně i TV. Koupelnu se sprchovým koutem a toaletou má každý apartmán také vlastní.

K penzionu patří zahrada o rozloze 493 m2. Ta je vybavena pergolou, pod kterou mohou vaši hosté grilovat, dětským hřištěm a trampolínou. U penzionu je také zpevněné parkoviště pro 4 vozy a nechybí ani sklep.

V provozu byl penzion zatím pouze jednu sezónu a v oblíbeném vyhledávači Booking.com si vysloužil hodnocení 9,1. Hosté si pochvalovali především klid, hezké vybavení a hlavně krásný výhled na hrad Rožmberk, který nelze přehlédnout.No a pokud vás zajímají spíš čísla, tak potenciál ročního výnosu tohohle penzionu je 18 %.

Penzion se prodává kompletně vybavený, tak se na něj pojďte podívat.

NÁKLADY NA PROVOZ

Celkové náklady na provoz domu jsou 10 208 Kč měsíčně. V částce je zahrnuta záloha 10 000 Kč měsíčně za elektřinu. Záloha na vodu je 2 500 Kč tzn. 208 Kč měsíčně.

PODLAHOVÁ PLOCHA

Celková podlahová plocha je 213 m2. Velikost pozemku je 704 m2.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Penzion prošel v roce 2019 kompletní rekonstrukcí zahrnující elektroinstalaci, vodoinstalaci a topení, výměnu oken a střechy včetně zateplení, novou fasádu a celý interiér. Vytápění a ohřev vody v celém penzionu zajišťuje tepelné čerpadlo. Dům je částečně podsklepený.

VYBAVENÝ PENZION

Penzion se prodává kompletně vybavený, takže stačí natřepat polštáře a můžete začít s provozem. Všechny apartmány jsou po rekonstrukci, zařízený bytelným nábytkem a mají také kompletně vybavené kuchyňky. Ke každému z nich navíc patří i samostatná koupelna, takže vaši hosté nebudou muset stát frontu na teplou sprchu. Na velké zahradě je dětské hřiště, trampolína a hlavně krytá pergola, která přímo vybízí ke grilovačce nebo posezení u piva. Ale to, co návštěvníci ocení nejvíc, je výhled přímo na hrad Rožmberk.

VYBAVENÝ PENZION

OKOLÍ PENZIONU

Rožmberk nad Vltavou je vyhledávaným cílem vodáků i turistů cestujících za krásami přírody a české historie. Nádherné historické centrum, majestátní hrad Rožmberk i romantické meandry řeky Vltavy ročně přilákají davy turistů z celého světa. V okolí se navíc nachází také známá Čertova stěna nebo české moře – vodní nádrž Lipno. Létem tady ale sezóna nekončí, protože v Lipně je také skiareál a chatu tak můžete pronajímat třeba milovníkům zimních sportů nebo hostům, co chtějí strávit Silvestr na horách.

OKOLÍ PENZIONU

Půdorysy pozemku

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitosti
Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.