Václav Ovečka - logo

RODINNÁ VILA S HOSPODÁŘSKÝM STAVENÍM

Prodáno
Youtube video náhled

Okolo Třeboně, pasou se tam koně… a taky se tam nachází obec Petrovice a v ní váš nový domov – krásná rodinná vila s ohromným pozemkem. Tak se na ni pojďte podívat.

Nabízím vám dvoupatrovou rodinnou vilu s dispozicí 4+1 o výměře 127 m2 s pozemkem o velikosti 698 m2, na kterém najdete prostorné hospodářské budovy s garáží pro 3 auta, studnu i udržovanou zahradu s ovocnými stromy.

V prvním patře na vás čeká obývací pokoj o velikosti 18,5 m2 s krbem, ve kterém si můžete zatopit a u praskajícího dřeva si vychutnat třeba sklenku dobrého vína. Vedle obývacího pokoje se nachází samostatná vybavená kuchyň o výměře 18 m2, kam se vejde i jídelní stůl pro početnou rodinu. Z chodby se pak dostanete do prvního z pokojů, který aktuálně slouží jako pracovna, a také do koupelny s vanou a WC. Celková výměra spodního patra je 74 m2. Ve druhém patře o velikosti skoro 54 m2 najdete další dva pokoje, které můžete využít třeba jako ložnici a dětský pokoj. Větší z pokojů má i vlastní samostatný úložný prostor, který může posloužit jako šatna nebo kumbál. Na patře je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Vila byla postavena v roce 1928 a je po celkové rekonstrukci. Bylo provedeno zateplení fasády, vč. půdy, osazena plastová okna a instalovány nové rozvody vody a elektřiny. Na pozemku o velikosti 698 m2 se nachází uzavřený dvůr, zahrada s ovocnými stromy a také prostorné hospodářské budovy o celkové rozloze 222 m2 s velkým potenciálem pro další rozvoj. Skládají se z garáže pro tři auta, velké půdy a dalších tří místností, které lze přestavět a využít dle vlastních představ.

V okolí se rozkládá malebná třeboňská krajina a místní lesy, louky a rybníky přímo vybízí k procházkám a projížďkám na kole. Přímo v obci se nachází hřiště a minipivovar, veškerá občanská vybavenost od základní školy až po plavecký bazén na vás čeká v Borovanech, vzdálených jen 5 minut jízdy autem. Do Třeboně je to pak necelých 15 minut a do Českých Budějovic 20 minut. U domu je také zastávka autobusu, ze které jezdí pravidelně autobus do Borovan, Třeboně i Budějovic.

Tak se pojďte podívat do fotogalerie.

NÁKLADY NA PROVOZ

Celkové roční náklady na provoz domu jsou 38 000 Kč. V částce jsou zahrnuty měsíční zálohy na elektřinu 2 200 Kč. Roční náklady na vodu 3 000 Kč a 10 000 Kč ročně náklady na topení.

PODLAHOVÁ PLOCHA

Celková podlahová plocha je 127 m2. Velikost pozemku je 698 m2. Plocha venkovského stavení je 222 m2.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Na pozemku se nachází studna s užitkovou vodou napojená na elektrické čerpadlo. Nemovitost je napojená na obecní vodovod s pitnou vodou kojenecké kvality. Odpad je sveden do septiku dimenzovaného pro 14 osob. Vytápění je zajištěno elektrokotlem s programovacím režimem a krbová vložka s výměníkem je napojena na ohřev vody bojlerem. Celý objekt je zajištěn systémem ochrany, pohybová a protipožární čidla jsou nainstalována v domě, garážích i hospodářských budovách. V domě je zajištěno stabilní a rychlé internetové připojení kabelem do každé místnosti.

PROSTORNÉ BYDLENÍ

Pokud potřebujete k životu hodně místa, je tahle vila pro vás jako dělaná. Dvě patra, 127 m2, 3 ložnice, 2 koupelny a prostorný obývák s kuchyní… To vše a navíc pozemek o rozloze 698 m2 s hospodářskými stavbami, které můžete využít, jak se vám jen zlíbí. A pokud by vám to bylo málo, můžete si od obce dokoupit dalších cca 300 m2.

PROSTORNÉ BYDLENÍ

PETROVICE A OKOLÍ

V okolí Petrovic najdete nádhernou přírodu, les plný hub máte za domem a pokud máte rádi rybaření, tak 4 rybníky jsou přímo v obci. Kousek za vesnicí je rekreační středisko Adamec a na koupačku můžete vyrazit do pískoven u Suchdola. Na Třeboňsku se nudit určitě nebudete – čeká na vás ZOO, safari, naučné stezky a samozřejmě taky borůvkobraní!

PETROVICE A OKOLÍ

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Petrovice jsou sice malá vesnice, ale scházet vám nic nebude. Přímo ve vesnici je totiž pivovar! No a pokud byste k životu potřebovali něco dalšího, tak v Borovanech, které jsou vzdálené asi 5 km, najdete lékařský dům, obchody, restaurace, sportoviště i ZŠ a MŠ. Kousek jsou také lázně Třeboň a pokud byste zatoužili po víru velkoměsta, do 20 minut jste v Budějovicích.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Půdorysy domu a hospodářského stavení

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti
Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.