Václav Ovečka - logo

Rodinný dům kousek od Budějovic

13 390 000,00 Kč
Youtube video náhled

Hledáte prostorné bydlení se zahradou, ze které budete mít panorama metropole Jihočeského kraje jako na dlani? Tak to se určitě podívejte na tuhle krásnou novostavbu, která je součástí nové moderní zástavby ve Starých Hodějovicích.

Rodinný dům o velikosti 203 m² má dvě patra a jeho dispozice je 5+kk. Dům stojí na pozemku s výměrou 691 m², na kterém nechybí udržovaná zahrada s dlážděnou terasou a také krytým přístřeškem na váš vůz. Druhý vůz bez problémů zaparkujete na příjezdové cestě a početnější návštěvy mohou klidně zastavit na ulici před domem.

V prvním patře s výměrou 123 m² na vás čeká opravdu prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, předsíň se šatnou, prádelna a samostatné WC. Obývací pokoj s kuchyní má velikost 62 m² a díky velkým oknům je velice světlý. V moderní kuchyni na vás čeká nadčasová linka v šedé barvě, kterou skvěle doplňuje deska v dřevěném dekoru. Kuchyně je vybavená všemi potřebnými spotřebiči a o úložný prostor nebudete mít nouzi. Kromě toho se přímo z okna kuchyně můžete kochat pohledem na horu Kleť. Z obýváku se pak francouzskými dveřmi dostanete přímo na terasu směřující do zahrady, kde si můžete celé léto užívat u grilu nebo bazénu. V prvním patře se navíc nachází místnost o velikosti necelých 9 m2, která má vlastní vchod zvenčí. Aktuálně slouží jako solárium, ale můžete ji využít i jako wellness nebo sklad zahradního nábytku.

Po schodech nahoru pak vystoupáte do druhého patra, kde najdete 4 pokoje, velkou šatnu a také koupelnu s vanou a samostatné WC. Kromě toho je tu přístup na půdu, kterou můžete využít na uložení věcí, nebo z ní vytvořit další pokoj. Je tu totiž dost světla i nachystané rozvody elektřiny.


Podlahová plocha

Celková podlahová plocha domu je 203 m², pozemek o velikosti 691 m².

Náklady na provoz

Celkové náklady na provoz domu jsou měsíční zálohy 2 600 Kč včetně energií a čtvrtletní zálohy 2 100 Kč na vodu. V částce jsou zahrnuty měsíční zálohy na elektřinu 1 000 Kč, na plyn 1 600 Kč.

Technické parametry

Dům byl postaven a zkolaudován v roce 2019, ale bydlí se v něm až od března 2021. Má před sebou ještě rok záruky. Vytápění je zajištěno plynem, v přízemí je podlahové topení a v patře radiátory. Je vybaven elektrickými předokenními žaluziemi. Internet je přiveden optickým kabelem. Bazén na zahradě má velikost 5x3 m a je vybaven pískovou filtrací.

Zahrada s terasou a bazénem

Co může být lepší, než si po práci sednout s ledovým drinkem na terasu. Obzvlášť, pokud z ní máte výhled na krásné panorama Českých Budějovic. Na téhle zahradě je navíc kromě parádní terasy ještě parádnější bazén, u kterého můžete strávit třeba celé léto. A až vás koupání omrzí, jednoduše ho vyměníte za příjemné posezení na terase u grilu nebo procházku do lesa, který máte hned za domem. V rohu zahrady si navíc můžete postavit zahradní domek – souhlas od sousedů už je vyřízený.

Zahrada s terasou a bazénem

Staré Hodějovice a okolí

Hodějovice leží jen zhruba 5 kilometrů od Českých Budějovic a veškerou potřebnou dostupnost tak budete mít opravdu kousíček. Pár minut autem to budete mít s dětmi do školky či školy i do obchodu nebo nejbližší restaurace. Jen 5 minut chůze od domu se nachází zastávka autobusu MHD a za 4 minuty se dostanete na dálnici D3 vedoucí po trase Praha-Tábor-Budějovice. Ta bude už brzy hotová a krásně se z napojíte na rakouskou dálnici, po které můžete klidně zamířit třeba na dovolenou do Itálie.

Staré Hodějovice a okolí

Půdorysy

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Fotky

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.