Václav Ovečka - logo

RODINNÝ DŮM U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Cena na vyžádání
Youtube video náhled

Hledáte klidné a hlavně prostorné bydlení kousek od metropole Jihočeského kraje? Tak to se pojďte podívat na tenhle krásný dům!

Nabízím vám rodinný dům v Dubné, malebné obci umístěné mezi jihočeskými rybníky pouhých 8 km od Českých Budějovic. Dům je jednopatrový, jeho podlahová plocha je 255 m2 a skládá se z 6 pokojů, 2 kuchyní a 2 koupelen. Rozkládá se na pozemku o velikosti 1199 m2 a jeho součástí je také velká dvougaráž a 5 parkovacích míst přímo před domem. 

Dominantou domu je prostorný obývací pokoj s kuchyní, který má výměru 65 m2. Kuchyňský kout, který byl v loňském roce zmodernizován, je vybaven kvalitními spotřebiči značky Miele a kromě spousty úložných prostor má také samostatnou spíž. Vedle kuchyňské linky se nachází prostor s jídelním stolem, ke kterému se pohodlně usadí i početná rodina. Obývací pokoj je vybaven velkou sedačkou a také originálním závěsným houpacím křeslem. Minimalistické skříňky a televizní stěna skvěle doplňují přiznané trámy a odkrytou konstrukci s halogenovým osvětlením. Díky velkým francouzským oknům je v celém prostoru dostatek denního světla a také to budete mít jen krok na krytou terasu s posezením.

Ložnice jsou v domě celkem tři a ze všech je krásný výhled velkými okny do zahrady. Vedle hlavní ložnice s výměrou skoro 16 m2 se nachází prostorná koupelna s vanou, proskleným sprchovým koutem a designovým umyvadlem. Sousední ložnice má stejnou výměru a je v ní tak dostatek místa na uložené prostory i pracovní koutek. Třetí ložnice je umístěná z druhé strany obýváku a má výměru 14 m2. Chodbičkou vedoucí obýváku se dostanete také do místnosti s infrasaunou a odtud dál vstupem do místnosti o velikosti 18 m2 řešené jako garsonka. Ta je vybavena kuchyňskou linkou a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a má také samostatný vchod zvenku.

Celý dům je uspořádán velice prakticky a najdete v něm spoustu vestavěných skříní, technickou místnost na pračku se sušičkou i šatnu s výměrou 3,4 m2 v zádveří. Nechybí tu ani prostor na zahradní nářadí a garáž o velikosti 41 m2, do které pohodlně uskladníte třeba taky všechna kola, koloběžky a další sportovní vybavení.

Na krásné bezúdržbové zahradě na vás čeká jezírko o velikosti 44 m2, altán s posezením, ohniště, udírna a taky klimatizovaný vinný sklípek, do kterého se vejde 300 lahví.

V okolí domu najdete vše, co k životu potřebujete. Obec Dubné má obchod, poštu, mateřskou i základní školu, zdravotní středisko, hřiště i sportovní areál a v Českých Budějovicích jste autem za 12 minut. Rybníkářská oblast pod úpatím Blanského lesa je plná vyhlídek, turistických a cyklistických tras, takže se rozhodně nebudete nudit.

Tak se pojďte podívat do fotogalerie.

NÁKLADY NA PROVOZ

Celkové náklady na provoz domu jsou 9 000 Kč měsíčně při plném provozu (provoz jezírka a klimatizace vinárny). V částce je zahrnuta záloha 9 000 Kč měsíčně za energie.

PODLAHOVÁ PLOCHA

Celková podlahová plocha je 255 m2. Velikost pozemku je 1199 m2.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Cihlový bungalov je řešen do T, fasáda je tvořena kombinací cihelných pásků a dřevěného obkladu. Na oknech jsou předokenní rolety a v celém domě jsou použity akustické příčky. Dům je vybaven zabezpečovacím systémem a prodává se kompletně vybavený.

PROSTORNÉ BYDLENÍ

Máte početnou rodinu nebo potřebujete k životu hodně místa? Tak to vás jistě potěší, že tenhle rodinný dům má celých 255 m2, které můžete využít, jak se vám jen zlíbí. Do velkého obýváku o výměře 65 m2 se vejde celá rodina i parta kamarádů a šest pokojů jen čeká na to, až si je uzpůsobíte podle sebe. A nesmím zapomenout, že je tu ještě garsonka se samostatným vchodem, kterou můžete jednoduchou stavební úpravou zcela oddělit.

PROSTORNÉ BYDLENÍ

ZAHRADA S JEZÍRKEM

Dům se rozkládá na pozemku o velikosti 1199 m2. A že to není ledajaký pozemek. Na krásné udržované zahradě na vás čeká altán s posezením, ohniště, udírna a dokonce i klimatizovaný vinný sklípek, do kterého se vejde až 300 lahví. Samozřejmostí je krytá terasa u domu, na které si můžete vychutnávat ranní kávu i večerní sklenku vína. A k tomu všemu je tu navíc ještě jezírko.

ZAHRADA S JEZÍRKEM

DUBNÉ A OKOLÍ

Obec Dubné se nachází v Jihočeském kraji, jen 7 km západně od Českcýh Budějovic. V obci najdete vše potřebné, od mateřské a základní školy, přes poštu až po zdravotnické středisko. Kromě množství rybníků, lesů, turistických, cyklistických a vodáckých tras vás v okolí čeká třeba hora Kleť, na kterou můžete vyjet lanovkou, vrch Kluk v CHKO Blanský les nebo třeba půvabné selské baroko v Holašovicích.

DUBNÉ A OKOLÍ
Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Půdorys

Obrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.