Václav Ovečka - logo

RODINNÝ DŮM V MILÍNĚ

Rezervace
Youtube video náhled

Hledáte rodinné bydlení v klidné obci a se skvělou dopravní dostupností? Tak to si nenechte ujít tenhle rodinný dům se zahradou, který na vás čeká jen kousek od Příbrami.


Dům je dvoupatrový, jeho celková podlahová plocha je 130 m² a dispozičně jde o 4+kk. Stojí na pozemku o velikosti 267 m² a je částečně podsklepený. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, 3 pokojů, koupelny a dvou samostatných toalet.

V prvním patře o výměře cca 64 m² se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní, který je díky velkým oknům velmi světlý. Kuchyňská linka je vybavená vším potřebným a hlavně spoustou úložných prostor. Do obývací části se vám bez problémů vejde prostorná sedačka i jídelní kout a čeká tu na vás také krásný krb s kamenným obkladem. Z obýváku se dostanete přímo na svou dlážděnou terasu, která je zastřešená pergolou, takže vás lehký deštík v létě rozhodně nezaskočí. Vedle obýváku se nachází koupelna s vanou a místem na pračku i sušičku. Ze vstupní chodby pak můžete zamířit do první ložnice o velikosti 21 m² a také na samostatnou toaletu.

Do druhého patra o velikosti 65,5 m² vede dřevěné schodiště z chodby. Naproti schodišti najdete malou pracovnu a také druhou samostatnou toaletu. Na patře jsou další dvě ložnice o velikosti necelých 18 m² a 26 m². V menší z nich je navíc umístěný sprchový kout, do kterého můžete ráno skočit rovnou z postele.

Dům se nachází v obci Milín, která leží 7 km od Příbrami a hlavně přímo u dálnice D4. Do Prahy to tak budete mít sotva půl hodinky. Už za dva roky má být dálnice navíc prodloužená až do Písku, kam pak dojedete do 20 minut. V obci je veškerá občanská vybavenost od školky, školy přes dětské hřiště až po kino.


Podlahová plocha

Celková podlahová plocha domu je 130 m², pozemek o velikosti 267 m².

Technické parametry

Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem a krbem v obýváku. V kuchyni, předsíni obýváku a koupelně je podlahové topení. Na hranici pozemku je plynová přípojka. Dům prošel několika rekonstrukcemi – v roce 2008 bylo zřízeno obytné podkroví, v roce 2012 nová střecha a v roce 2016 nová voda, elektřina kuchyň s koupelnou. Na pozemku je také nevyužívaná studna.

Rodinný dům se zahradou

Komu by se nelíbilo rodinné bydlení v blízkosti přírody a navíc s krásnou zahradou, kde můžete strávit třeba celé léto. Pod pergolou, která tu na vás čeká, zažijete spoustu krásných chvil s rodinou a přáteli. No a až se vám grilovačky omrzí, stačí skočit do vířivky a užít si zasloužený relax s dobrou knížkou nebo třeba skleničkou bublinek.

Rodinný dům se zahradou

Milín a okolí

V Milíně vám ve volném čase nic chybět nebude – v obci je fotbalové i volejbalové hřiště, rybářská nádrž, která v zimě slouží jako kluziště, a dokonce i skate park. V okolí je taky spousta krásných míst, kam se určitě vyplatí zavítat. Stačí vzít rodinu a za chvíli jste u vodní nádrže Orlík, v rybářském ráji Dobrá Voda, na minigolfu nebo v CHKO Brdy.

Milín a okolí

Půdorys

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Fotky Milín

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.