Václav Ovečka - logo

RODINNÝ DŮM V ROŽMBERKU

Rezervace
Youtube video náhled

Je prostorné bydlení se zahradou v klidné lokalitě právě to, co hledáte? Tak to se pořádně podívejte na tenhle rodinný dům, který na vás čeká v Rožmberku nad Vltavou. A výhled z okna má přímo na hrad!

Nabízím vám rodinný dům s dispozicí 3+1 o podlahové ploše 151 m2. Dům má dvě patra a skládá se z kuchyně, obýváku s jídelnou, dvou pokojů a dvou koupelen. Jeho součástí je také prostorná půda a sklep. Dům se nachází na pozemku o velikosti 573 m2 a na zahradě o velikosti 302 m2 najdete i dřevěnou pergolu pro letní posezení. Před rekonstrukcí a odstraněním příček měl dům dispozici 5+1 a k tomuto uspořádání se můžete zase jednoduše vrátit.

V prvním patře o velikosti 81 m2 je kuchyň, obývák s jídelnou a pracovním koutem a koupelna. Kuchyň je řešena velice velkoryse a čeká tu na vás spousta úložných prostor a stůl, u kterého se můžete v klidu nasnídat. Společný nedělní oběd si pak nejlépe vychutnáte v samostatné jídelní části, která navazuje na obývák. V obývacím pokoji najdete kromě velké sedačky také krásná funkční kamna na přitápění v zimě. V koupelně je vana i sprchový kout a WC je oddělené. Druhé patro o velikosti 70 m2 má dva samostatné pokoje. Větší pokoj má skoro 41 m2, menší pak 14 m2. Kromě toho je na patře šatna a také koupelna s vanou a WC.

Obě patra lze oddělit a využívat jako dvě samostatné bytové jednotky – 2+kk v přízemí a 3+kk v patře. Pro každé patro jsou média řešena samostatně a ve druhém patře jsou v největším pokoji nachystané vývody, které můžete v případě potřeby využít k zařízení kuchyně s obývákem. Součástí domu je prostorná půda, která je již připravena na rozšíření obytných prostor o galerii.

Rožmberk nad Vltavou je krásné město umístěné v šumavském podhůří. Nachází se půl hodiny cesty od Českého Krumlova a ve Vyšším Brodě jste do deseti minut. Ve městě najdete všechno, co potřebujete k životu. Přímo v Rožmberku si můžete zajít do restaurace, hospody i obchodu a nejbližší mateřská a základní škola je ve vedlejším Vyšším Brodě.

Dům se prodává kompletně vybavený, tak se na něj pojďte podívat do fotogalerie.

NÁKLADY NA PROVOZ

Celkové náklady na provoz domu jsou 4 367 Kč měsíčně. V částce je zahrnuta záloha 4 200 Kč měsíčně za elektřinu. Záloha na vodu je 2 000 Kč tzn. 167 Kč měsíčně.

PODLAHOVÁ PLOCHA

Celková podlahová plocha je 151 m2. Velikost pozemku je 573 m2.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Dům prošel kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2013. Byla osazena nová dřevěná eurookna, došlo k výměně rozvodů elektřiny a vody. Střecha byla kompletně opravena a celý dům včetně podkroví byl zateplen. V rámci oprav byla také provedena pokládka podlah a sádrokartonů na půdě. Vytápění je řešeno novým tepelným čerpadlem, které bylo instalováno před dvěma roky, a krbovými kamny. Ohřev vody je zajištěn taktéž tepelným čerpadlem a v patře novým elektrickým bojlerem.

PROSTORNÉ BYDLENÍ SE ZAHRADOU

Tenhle je dům je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují víc místa. Velká kuchyň, jídelna, prostorný obývák s pracovnou, dva pokoje a dvě koupelny pojmou i početnou rodinu. Samozřejmostí je rozlehlá zahrada s pergolou, kde můžete příjemně trávit volný čas. Místa je tu dost na trampolínu, prolézačky i bazén.

PROSTORNÉ BYDLENÍ SE ZAHRADOU

DVĚ BYTOVÉ JEDNOTKY

Dům lze jednoduše rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky. V přízemí můžete mít prostorné 2+kk a v patře zase 3+kk, což může přijít vhod obzvláště příznivcům vícegeneračního bydlení. A pokud by vám to přišlo málo, je tu ještě půda, kterou můžete zrekonstruovat a získat tak další obyvatelný prostor navíc.

DVĚ BYTOVÉ JEDNOTKY

KLIDNÁ LOKALITA

Rožmberk je malebné městečko rozkládající se podél meandrů řeky Vltavy. Kromě krásného centra a samozřejmě také hradu, na vás v okolí čeká jihočeská příroda i spousta historických památek. Dům se nachází v klidné lokalitě na okraji zástavby s výhledem na hrad a na procházku do lesa nebo k řece to budete mít pár kroků.

KLIDNÁ LOKALITA

Půdorysy

Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti
Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.