Václav Ovečka - logo

ZREKONSTRUOVANÉ 4+1 KOUSEK OD LIPNA

Rezervace
Youtube video náhled

Hledáte útulné bydlení v bytovém domě uprostřed přírody? Tak možná právě na vás teď čeká v mé nabídce tenhle krásný byt se zahrádkou kousek od Lipna.

Máme pro Vás k dispozici byt 4+1 o výměře 86 m2, který se nachází v Loučovicích. Byt je po kompletní rekonstrukci a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, tří ložnic, koupelny a úklidové místnosti. K bytu patří dva sklepy a také zahrádka.

Z prostorné chodby se dostanete do kuchyně s jídelním koutem o velikosti 14,33 m2. Kuchyňská linka v nadčasovém designu má spoustu úložných prostor a je vybavená vestavěnými spotřebiči. Obývací pokoj s výměrou 19,30 m2 je velmi světlý a bez problémů do něj umístíte i sedačku, na kterou se usadí početná rodina. Dvě ložnice o velikosti 13,72 m2 a 9,62 m2 jsou přístupné z obýváku a do třetí ložnice s výměrou 16,32 m2 se dostanete z chodby. Ve všech pokojích jsou vysoké stropy a velká okna, která vám zajistí dostatek světla na práci i odpočinek. Koupelna je vybavená vanou, designovým umyvadlem a toaletou. Vedle koupelny je úklidová místnost na pračku se sušičkou.

Byt se nachází v 1. patře bytového domu s pouze šesti byty. Patří k němu dva sklepy o velikosti 13,5 m2 a také zahrádka, která je za 800 Kč ročně pronajatá od obce.

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost od školy, školy přes potraviny až po kino nebo kulturní dům. Loučovice se nachází na vodácké stezce, takže pokud holdujete vodním sportům, stačí v létě zaběhnout do některé z místních loděnic. Kromě toho na vás čeká spousta dalších aktivit na nedalekém Lipně.

Byt se prodává nevybavený, tak se na něj pojďte podívat.

NÁKLADY NA PROVOZ

Celkové náklady na provoz domu jsou 7 000 Kč měsíčně včetně energií. V částce jsou zahrnuty měsíční zálohy na elektřinu 5 000 Kč, na vodu 1 000 Kč a fond oprav 1 000 Kč..

PODLAHOVÁ PLOCHA

Celková podlahová plocha je 86 m2.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala instalaci nových rozvodů elektřiny a vody, nové podlahové vytápění ovládané mobilní aplikací, výměnu oken, dveří i podlah.

RODINNÉ BYDLENÍ SE ZAHRÁDKOU

Pokud máte velkou rodinu tak určitě oceníte, že tenhle byt má celkem tři samostatné ložnice. Nechybí samozřejmě ani slunný obývací pokoj, ve kterém můžete trávit společný čas. No a v létě můžete vzít rodinu i přátele a uspořádat grilovačku na zahrádce, která je hned u domu.

RODINNÉ BYDLENÍ SE ZAHRÁDKOU

BYT PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

V tomhle bytě na vás žádné staré lino ani oprýskaná omítka nečeká. Prošel totiž rekonstrukcí, která zahrnovala nejen výměnu rozvodů, oken a dveří, ale taky instalaci podlahového topení. Pantofle klidně vyhoďte, protože tady vás nohy zábst nebudou.

BYT PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

LOUČOVICE A OKOLÍ

Tahle obec leží sotva 10 minut jízdy od Lipna, které nabízí zábavu pro celou rodinu od jara až do zimy. Stačí sednout na kolo a za chvíli se můžete koupat v přehradě nebo vozit na bobové dráze. No a v zimě stačí vzít lyže a za 20 minut jste na sjezdovce Stersteinu.

LOUČOVICE A OKOLÍ

Půdorys

Obrázek nemovitosti
Obrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitostiObrázek nemovitosti

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.