Václav Ovečka - logo

O mně

Pár slov o mně

Od roku 2008 se pohybuji ve světě financí. Klient u mě byl vždy na prvním místě, a proto jsem v roce 2010 opustil společnost s MLM strukturou a založil vlastní společnost s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb. Přirozeným vývojem jsem v roce 2021 rozšířil své působení o realitní služby.

Díky spojení finančních a realitních služeb vás dokážu velmi odborně provést celým procesem prodeje nemovitosti. S prodejem totiž často souvisí také zajištění úvěru pro kupujícího, který potřebuje především kvalitní součinnost realitního makléře. Pokud má celý proces na starosti jeden člověk, vše probíhá daleko efektivněji a ke spokojenosti obou zúčastněných stran.

Vším vás provedu hladce a s dobrou náladou. Tak, aby si kupující užil proces koupě a čekání na předání klíčů od své nové nemovitosti a prodávající zase servis prodeje. A abych já měl radost, že jsou všichni spokojení.

Rád vám pomůžu vyřešit vše potřebné, ať už prodáváte nemovitost nebo potřebujete odbornou pomoc v oblasti financí. Rád se vracím za spokojenými klienty a cestu finančního a realitního makléře považuji za své poslání.

Václav Ovečka