Václav Ovečka - logo

Služby

Realitní služby

Pod pojmem realitní služby pro náročné se skrývá můj závazek ke všem zúčastněným stranám. Každá nemovitost projde příjemným home stagingem, bude mít vlastní webovou stránku, videoprohlídku ukazující nejen nemovitost, ale i prostředí kolem ní, 3D půdorys pro lepší představu o dispozici nemovitosti a v neposlední řadě bude také aktivně inzerovaná i na sociálních sítích. Díky tomu společně dosáhneme mnohem rychlejšího prodeje za lepší cenu.

Finanční služby

Finance jsou nepostradatelnou součástí našeho každodenního života. Je proto dobré mít po boku odborníka, který dobře zná jednotlivé segmenty a v každé situaci vám dokáže poradit a pomoci. Zaměřuji se na oblast úvěrů, pojištění a investic.

Jak nejlépe pojistit majetek, sebe nebo hypotéku? Vše s vámi projdu a vybereme nejlepší pojištění.

Najdeme spolu nejlepší podmínky pro financování vašeho vysněného domova podle vašich možností a potřeb.

Úrokové sazby hypoték se stále mění. Není nic jednoduššího, než je se mnou porovnat a refinancovat.

Máte prostředky navíc a láká vás zhodnocení formou investice? Spolu vybereme tu nejvhodnější možnost

Kvalita

Ať už chcete prodat vilu nebo chatu, u mě můžete vždy počítat se stejně vysokou kvalitou služeb. Mé standardy se zkrátka neodvíjí od typu nemovitosti a výšky provize.

Spolehlivost

Vím, že prodej i koupě nemovitosti jsou velkým životním rozhodnutím a především závazkem. Důvěra klientů je pro mě klíčová, stejně jako profesionální jednání.

Financování

Nemusíte obíhat banky ani pojišťovny. Ve finančních službách jsem jako ryba ve vodě a rád vám pomůžu se zajištěním výhodných podmínek financování či pojištění nemovitosti.

Flexibilita

Nejsem velká realitní kancelář s pobočkou, na kterou musíte osobně přijít, aby se s vámi vůbec někdo začal bavit. Rád přijedu za vámi, ať jste na jakémkoli konci republiky.

Pojďme se potkat!

Zaujaly vás moje služby? Tak to pojďme probrat nad šálkem kávy.